Yaskawa UAASKA-11FKI11 Compact AC Drive for Industrial Applications
Brand:Yaskawa
Model:UAASKA-11FKI11
Rated Power:11 kW
Rated Current:11.1 A
Frequency Range:0.01-400 Hz
Input Voltage:3-phase 380V to 480V