YASKAWA LASC-100SUB Programmable Logic Controller Module
Brand:YASKAWA
Model:LASC-100SUB
Type:Servo Drive Subsystem
Rated Voltage:200-240V AC
Rated Frequency:50/60Hz
Rated Current:5A
Communication Interface:Ethernet, RS-485
Operating Temperature Range:-10°C to +50°C
Protection Rating:IP54
Weight:5.2 kg
Dimensions:250 x 150 x 100 mm
    The module features a wide operating voltage range of 200VAC to 480VAC and a frequency range of 50/60Hz, allowing it to adapt to various power supply conditions without compromising performance.