YASKAWA JUSP-WS15AB Servopack Mechatrolink Interface Unit
Manufacturer:Yaskawa
Model Number:JUSP-WS15AB
Type:Servo Control Unit
Rated Voltage:AC 200-240V
Current:1.5A
Frequency Range:0.1-2000Hz
Control Method:Vector Control
Protection Class:IP65
Weight:1.2kg
Dimensions:120mm x 150mm x 60mm