Yaskawa CACR-SR12TZ6SF Servo Drive Module, Compact and Efficient
Brand:Yaskawa
Model:CACR-SR12TZ6SF
Rated Voltage:AC 200V
Rated Current:12A
Control Method:Vector Control
Communication Interface:RS-485
Operating Temperature Range:-10°C to 45°C
Protection Rating:IP65
Weight:1.5 kg
Dimensions:150mm x 90mm x 70mm