Yaskawa CACR-SR10BZ1SS-Y367 Servo Controller – Advanced Automation Solutions
Rated Voltage:200-230V AC
Rated Current:10A
Output Power:1.1kW
Control Method:Vector Control
Operating Frequency:0.1-400Hz
Protection Rating:IP65
Weight:4.5kg
Dimensions:176mm x 100mm x 138mm