SEW X440-G2-24X-10GE4 Industrial Control Module, A Versatile Drive System
Manufacturer:SEW-EBT
Model:X440-G2-24X-10GE4
Type:Industrial Control Module
Output Power:Up to 11 kW
Voltage Range:380V – 480V
Current Rating:10A
Control Interface:Ethernet, Profibus, CANopen
Communication Ports:10GE4 (4x Gigabit Ethernet)
Operating Temperature:-25°C to +60°C