SEW MDF60A-0022-5A3-4-00 Movidrive High-Performance Drive Module
Rated Voltage:380-480V AC
Rated Current:22A
Frequency Range:0-50Hz
Power Output:2.2kW
Communication Interface:Profibus, CANopen
Protection Class:IP54
Weight:15kg
Dimensions:200mm x 150mm x 100mm