SEW-Eurodrive MDF60A-0022-5A3-4-00 Industrial Control Device, High Precision & Reliability
Power Output:22kW
Voltage Input:380-480V
Frequency Range:0-400Hz
Protection Rating:IP55
Weight:80kg
Dimensions:650mm x 400mm x 250mm (LxWxH)