SEVO C20003/2.1 Servo Module
SEVO C20003/2.1 Servo Module
Product Type:Servo Module
Product ID:C20003/2.1
Brand:ABB
Dimensions (D x H x W):15.2 cm x 20.3 cm x 25.4 cm
Weight:1.2 kg
Supply Voltage:200 VAC
Rated Current:5 A
Rotational Speed:4000 rpm max.
Maximum Current:8 A