Powec PP2X24/2.5 High-Performance Power Supply Module
Module Type:High-Efficiency Industrial Module
Input Voltage:24V DC
Output Voltage:2.5V DC
Current Rating:Up to 10A
Efficiency:92% at full load
Operating Temperature Range:-40°C to +85°C
Dimensions:100mm x 60mm x 30mm