PHOENIX QUINT-DIODE/12-24DC/2X20/1X40-2320157 DIN Rail Diode Module
Nominal Input Voltage Range:12 V DC … 24 V DC
Nominal Output Current:40 A
Power Loss Nominal Load Max:10 W (IOUT = 20 A)