ORMEC SAC-SW235/EB Power Supply Module – Industrial Control Solutions
Input Voltage Range:90-264VAC
Output Voltage:24VDC
Power Output:235W
Operating Temperature Range:-20°C to +70°C
Certifications:CE, UL, RoHS Compliant
Size:150mm x 85mm x 35mm (LxWxH)