Indramat BTM 15.2-TA-VA-TA-BA-NA-2EA Automation Module
Module Type:Automation Module
Manufacturer:Indramat
Model:BTM 15.2-TA-VA-TA-BA-NA-2EA
Power Input:230 V AC
Current Rating:15.2 A
Operating Temperature Range:-20°C to +60°C
Protection Rating:IP65
Weight:2.5 kg
Dimensions:200mm x 150mm x 100mm