HARMONIC SC-510-5-230-S0 Harmonic Function Module for Industrial Automation
Origin:Made in AB
Serial Number:SC-510-5-230-S0
Custom Processing:Available
Brand:HARMONIC
Item Number:SC-510-5-230-S0
Certified Product:Yes
Series:SC-510-5-230-S0
Product Code:SC-510-5-230-S0
Input Voltage Range:100-240V AC
Operating Frequency:50/60Hz
Harmonic Correction Capability:Up to 5th order
Power Rating:230W
Protection Class:IP65
Weight:2.5kg
Dimensions:200mm x 150mm x 50mm