CONVERTEAM PIB671-1500 Industrial Control Module
Manufacturer:Converteam
Model Number:PIB671-1500
Module Type:Industrial Control Module
Operating Voltage:24V DC
Operating Temperature Range:-40°C to +85°C
Communication Interfaces:2 x RS-485, 1 x Ethernet
Power Consumption:5W
Mounting Type:Panel Mount
Dimensions:100mm x 150mm x 25mm