Baumuller BUS622-28-54-E-005 Industrial Control Module
Manufacturer:Baumüller
Model:Bug622-28-54-E-005
Module Type:Industrial Control Module
Voltage Range:220V AC
Frequency Range:50Hz
Power Rating:54W
Protection Class:IP54
Operating Temperature:-20°C to +60°C
Dimensions:150mm x 100mm x 50mm