Baumuller BUS621-10/15-54-0-203 Industrial Control Module
Brand:Baumuller
Model:BUS621-10/15-54-0-203
Module Type:Industrial Control Module
Input Voltage Range:10-15V
Output Voltage:54V
Current Rating:0-203A
Control Interface:CAN Bus
Operating Temperature Range:-20°C to 60°C
Protection Level:IP65
Weight:2.5 kg
Dimensions:200mm x 150mm x 50mm