Baumuller BUS3-15/30-30-004 Industrial Servo Drive, Up to 15A Output
Current Rating:15A
Voltage Range:30-30V
Output Power:300W
Frequency Response:Up to 30kHz
Protection Class:IP65
Operating Temperature:-20°C to +70°C
Weight:2.5 kg
Dimensions:150mm x 100mm x 50mm
     Its compact design and modular construction make installation and maintenance straightforward.
BAUMULLER BUS3-15/30-30-004
BAUMULLER BUS3-15/30-30-004
BAUMULLER BUS3-15/30-30-004
    Customers reviews
    There are no reviews yet.
    Be the first to review “Baumuller BUS3-15/30-30-004 Industrial Servo Drive, Up to 15A Output”