Baumüller BUM60-30/60-31-B-002 Servo Drive for Precision Control
Rated Voltage:24 V DC
Current Rating:30 A
Output Power:600 W
Control Interface:CANopen
Dimensions (H x W x D):125 x 100 x 115 mm
Weight:1.5 kg
Protection Class:IP20
    1 to 3000 Hz, ensuring it meets the needs of various industrial processes.