AUTOTECH CONTROLS SAC-RL100-M11T High-Performance Signal Conditioner
Type:Signal Conditioner
Channels:1 Channel
Supply Voltage Range:18 V DC … 30 V DC
Input Signal:4 to 20mA
Output Signal:4 to 20mA
Operating Temperature:-20°C to +60°C
Storage Temperature:-30°C to +80°C
Dimensions:100mm x 100mm x 50mm (LxWxH)
Weight:0.5 kg
    It features a wide supply voltage range from 18V DC to 30V DC, ensuring compatibility with a variety of power sources.