AIRTAC ACQS32X20 Control Module for Precision Processes
Model Number:ACQS32X20
Manufacturer:AIRTAC
Control Type:Digital
Operating Voltage:24V DC
Current Rating:Up to 20A
Protection Class:IP65
Weight:1.5kg
Dimensions:320mm x 200mm x 50mm (LxWxH)