Technical Specifications
Parameter Value
Product Model Extreme 5520-12MW-36W
Manufacturer Extreme
Product Type Power Supply Module
Power Capacity 36W
Input Voltage Range 12MW (12V – 24V)
Output Voltage 5V
Dimensions (L x W x H) 120mm x 80mm x 50mm
Operating Temperature -40°C to +70°C
Storage Temperature -50°C to +85°C